تیگو 7 | Tiggo 7

شرایط فروش خودرو تیگو 7

تیگو 7 یکی از خودرو های  کراس اوور شرکت مدیران خودرو می باشد.

تیگو 7 یک خودرو به طول 4045 میلی متر و عرض 1837 میلی متر می باشد.ارتفاع 1670 میلی متر می باشد.تیگو 7 از پرجم داران شاسی بلند چری می باشد. که از طراحی منحصر به فردی برخوردار است.این خودرو از سال 2016 وارد بازار های جهانی شده است.خودرو تیگو 7 از سال 1397 توسط شرکت مدیران خودرو مونتاژ گردیده.خودرو به فروش چشم گیری در بازار داخل رسیده است.چری از طراحان معروفی مانندجنرال موتور، پورشه و فورد استفاده کرده است .موفق به کسب جایزه بهترین طراحی شده است.که از موسسه طراحی کشور ژاپن می باشد.

این خودرو در نمایندگی 401 مدیران خودرو به فروش می رسد. همچنین با ثبت نام آنلاین می توانید از شرایط ویژه فروش بهره مند گردید.

تیگو 7

مشخصات فنی خودرو تیگو 7

تیگو 7
تیگو 7

طراحی داشبورد

داشبورد تیگو 7 با پوشش نرم و طراحی زیبای تمام مشکی مورد توجه دوستداران چری قرار گرفته است.

طراحی داخلی تیگو 7

صندلی ها ی مدرن با روکش تمام چرم قهوه ای تیره و دوخت سفید اسپرت اجرا شده.تریم های قهوه ای و اسپرت فضای گرم و لوکس را ایجاد کرده است.

تیگو 7

طراحی فرمان

تیگو 7 دارای سیستم فرمان برقی (EPS) می باشد. روکش چرمی فرمان توجه چشم گیری دارد. همچنین کلیدهای کنترلی چون سیستم صوتی، بلوتوث وهندزفری برروی آن قراردارد.که سبب سهولت کار با آن میشود.

گیر بکس تیگو 7

سیستم انتقال قدرت دوکلاچه اتومات

از نسل دوم سیستمهای دو کلاچه خشک الکترومکانیکی نشات گرفته است. که مواد جدید مقاوم در برابر حرارت در آن استفاده گردیده است. بنابراین اثر محرک بهتری و مقاومت دمایی بیشتری را فراهم می کند. که با گشتاور ورودی 250N/M همراه میباشد.  قابلیت رانندگی اقتصادی و اسپرتی را فراهم می نماید. از همین رو باعث تولید قدرت مستقیم بیشتر می شود. راندمان انتقال قدرت بالاتر و واکنش سریعتر انتقال می شود.سیستم انتقال قدرت همواره روان و صریح با چرخ دنده های متغیر می باشد.  این عمل باعث راندمان بالا ، مصرف سوخت کمتر و دوام بیشترسیستم انتقال قدرت می گردد.

تیگو 7
تیگو 7

موتور توربو شارژ طراحی شرکت AVL اتریش.

موتور تیگو 7 مجهز به تکنولوژی توربوشارژمیباشد.این موتور باحجم ۱.۵ لیتر قادربه تولید قدرت ۱۴۷ اسب بخاروگشتاور ۲۱۰ نیوتن برمتر میباشد .ازمزایا آن میتوان به شتاب صفرتاصد این خودرو ۱۰.۹ ثانیه اشاره کرد. همچنین مصرف سوخت خودرو تیگو 7 مقدار۶.۵ لیتربه ازای هر۱۰۰ کیلوتر میباشد.
افزایش شتاب وقابلیت رانندگی اسپورتی درکنارکاهش مصرف را داراست.که یکی از مهم ترین مزایای سیستم توربو شارژ است.

سیستم استارت بدون کلید

این خودرو مجهز به سیستم (keyless) می باشد.این سیستم ورود یا روشن کردن بدون کلید خودرو می باشد.این سیستم چگونه کار می کند؟با فشردن پدال ترمز و لمس یک بار کلید روشن شدن خودرو.

تیگو 7
تیگو 7

سیستم صوتی تصویری

این خودرو مجهز به سیستم صوتی تصویری می باشد. مانیتور آن 9 اینچی لمسی با پورت USB است.

تایر

تایر های تیگو 7 دارای رینگ 18 اینچی آلومینیومی می باشد. همچنین دارای سیستم TPMS می باشد.

تیگو 7
تیگو 7

طراحی چراغ ها

مجهز به چراغ های دید روز  می باشد.چراغ ها از صورت کوسه الهام گرفته. نمایانگر حس قدرت است.

سقف پانارومیک برقی

تیگو 7

بالا