تیگو ۸ پرو

تیگو ۸ پرو بر اساس زبان طراحی “LIFE IN MOTION” طراحی شده و “اوج زیبایی شناسی ” را به ارث برده است. نمای جلویی خودرو بر اساس طراحی الماس شکل گرفته است . خطوط مشبک جلوپنجره ماتریسی از الماس الگو گرفته شده اند و هوشمند و صاف به نظر می رسند. فضای داخلی خودرو همچون ستاره ای درخشان برای ایجاد یک تجربه بصری خیره کننده فراهم گردیده است.

تیگو8 پرو

چراغ های LED

مجموعه چراغ های جلو تیگو ۸ پرو مجهز به تیغه های LED 4D یک از بارزترین ویژگی های استفاده از تکنولوژی در سراسر خودرو است . چراغ های تیگو ۸ پرو مجموعه ای از چراغ های کریستالی LED ، چراغ های دی لایت تیغه ای و چراغ های راهنمای دینامیک است که جلوه ای چشم نوازو نوردهی عالی را برای سرنشینان ایجاد می نماید و ترکیب کاملی از طراحی زیبا و حس مدرن را فراهم می آورد. نور بالا و پایین خودرو از ۹ LED پرقدرت تشکیل شده است که نشان از استفاده از تکنولوژی بالا در خودرو است. چراغ چرخشی از لامپ های کریستالی با دیواره های ضخیم ساخته شده است که مجموعه ای از از ۱۴ LED است و هر ثانیه روشن و خاموش می گردد

بدنه تیگو۸ پرو

طراحی بدنه بر اساس زبان طراحی H.D.S صورت گرفته است که بر گرفته از جریان می باشد.، ورود به خودرو به صورت کی لس تاچ ؛ رینگهای اسپرت ۱۸ اینچی لوکس؛ لوله های اگزوز دوگانه پویا از اجزای آن می باشند

تیگو8 پرو
تیگو8 پرو

چراغ های عقب کریستالی

چراغ های کریستالی عقب ، چراغهای راهنمای دینامیک و چراغ های خوشامدگویی ،شامل ۷۲ LED حداکثر نوردهی را فراهم می آورد و فراتر از سطح خود است. منبع نور بسیار قابل تشخیص بوده و نشان از تکنولوژی بالایی دارد. چراغهای راهنمای دینامیک از ۱۲ LED تشکیل شده است در فاصله زمانی یک ثانیه روشن و خاموش می شود و حالت دینامیک آن دو ثانیه طول می کشد.

تکنولوژی سه صفحه نمایش تعاملی افقی

صفحه نمایش دوگانه هوشمند ۲۴.۶ اینچی ، سیستم تهویه مطبوع LCD 8 اینچی، امکان انجام تنظیمات گرمکن و یا سردکن صندلی های جلو با استفاده ازصفحه لمسی ، صفحه کنترل ویژه تنظیمات سیستم ایرکاندیشن ردیف دوم. صفحه نمایش دوگانه بدون محدودیت ، دو دیسپلی از طراحی یکپارچه استفاده می کنند. رابط کاربری فوق العاده شفاف ۳D ، وضوح تصویر تا ۱۹۲۰*۷۲۰ ؛ انتقال اطلاعات چند صفحه ای ؛ تعامل اطلاعات بین صفحه کنترل مرکزی LCD و صفحه ابزار ، تهویه مطبوع به همراه تنظیمات گرمکن و یا سردکن صندلی

تیگو8 پرو
تیگو8 پرو

سیستم دولوکس سفارشی ساز صوتی

تیم حرفه ای GOLDEN EARS به صورت ویژه و اختصاصی نسبت به ارتقاء و سفارشی سازی سیستم صوتی تیگو ۸ پرو با ۸ بلندگو در تمامی جهات فضای خودرو اقدام نموده است. ۱-جاگذاری باندهای داخلی بر اساس اصول علمی در فضای داخلی  تجهیزات سخت افزاری پیشرفته ۲-سیستم تقسیم فرکانس دوگانه جلو و عقب ۳-بلندگوهای منحصر به فرد با کیفیت بالا (صدای بلند و بیس).

صندلی چرمی لوکس منحصر به فرد

مفهوم فانتزی طراحی لحاف ؛ ۲-پروسه ارتقاء یکپارچگی فوم های صندلی و استفاده از گودی کمرمناسب صندلی جهت حمایت بهتر از بدن سرنشینان ؛ ۳- استفاده از لایه اسفنجی راحت در منطقه تماس با بدن سرنشینان. ۴- طراحی بر اساس پارامتر راحتی ، برای ایجاد صندلی های راحت ارگونومیک.

تیگو8 پرو
تیگو8 پرو

پشت سری الهام گرفته شده از صندلی هواپیما را آزادانه تنظیم کنید

تنظیم ۴ جهت ، مناسب برای هر راننده و سرنشین می باشد. ۲-پشتیبانی افقی ، کاهش فشاربر سر و گردن سرنشینان ؛ صندلی ساخته شده با دست و منحصر به فرد ، احساس راحتی و ثبات بیشتری را به بدن انسان انتقال می دهد. ۴- استانداردهای لوکس بکار رفته در تیگو ۸ پرو توانست گواهینامهراحتی را از موسسه J.D POWERکسب نماید

سیستم ایرکاندیشن خودرو

تهویه مطبوع اتوماتیک مستقل دوگانه با راندمان بالا ؛ سرنشینان ردیف دوم امکان کنترل پنل تهویه مطبوع را دارند. در مدل های هفت نفره سیستم تهویه مطبوع مستقل وجود دارد. خودرو تیگو ۸ پرو مجهز به یخ زدایی خودکار است.

تیگو8 پرو
تیگو8 پرو

تمامی سرنشینان با ۶ ایربگ محافظت می شوند

کیسه هوای جلو راننده و سرنشین ، کیسه هوای جانبی راننده و سرنشین و پرده هوای سمت چپ و راست. کیسه هوای جانبی ردیف دوم و کیسه های هوای ۳۶۰ درجه حفاظتی همه جانبه را برای راننده فراهم می کند.

درب عقب برقی هوشمند دارای حافظه و حساس به موانع

تیگو ۸ پرو مجهز به درب برقی هوشمند حساس به موانع با برند EDSCHA است.درب عقب تیگو ۸ پرو را می توان با استفاده از کنترل از راه دور ، تکنولوژی کیک و سایر روشهای بازکردن خودکار درب عقب باز نمو. همچنین می تواند زاویه باز و بسته شدن صندوق عقب را از طریق صفحه کنترل مرکزی تنظیم و به خاطر بسپارد.

تیگو8 پرو
تیگو8 پرو

نورگیر بزرگ پانوراما با سقف کشویی ۱.۱۷ متر

نورگیر فوق العاده بزرگ پانوراما ۱۸۰ درجه لذت بصری را به ارمغان می آورد و منظره ای پانوراما از مناظر زیبا در سفر به شما می دهد. کنترل صوتی هوشمند ،در هر زمان و هر مکان به کمک شما می شتابد.

سیستم کمک رانندگی خودکار

از نظر فناوری و رانندگی هوشمند ، TIGGO8 PRO مجهز به آخرین سیستم L2.5 سیستم راهنمای رانندگی خودکار است که واقعاً ایمنی کاربران را در توسعه و طراحی محصول مورد توجه قرار داده است. مجهز به ورژن کامل ACC , ICA , TJA, DOW, RCTA, LDWو غیره است.

تیگو8 پرو

موتور فوق العاده قوی ۱.۶TGDI

سریع: شتاب فوق العاده ۸.۹ ثانیه در ۱۰۰ کیلومتر ؛ قدرت: حداکثر قدرت ۱۹۷ اسب بخار ، حداکثر گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر مصرف اقتصادی: ۶.۸ لیتر در ۱۰۰کیلومتر ۶.۸ لیتر که مصرف سوخت بسیار کمی را برای خودرو فراهم می آورد.