مدیران خودرو

مدیران خودرو

مدیران خودرو | شرایط فروش مدیران خودرو

مدیران خودرو یک شرکت خودرو ساز بزرگ می باشد. از سال ۱۳۸۱ در منطقه ارگ بم راه اندازی شده است.می خواهیم به معرفی شرکت و شرایط فروش مدیران خودرو بپردازیم.این شرکت از بزرگترین شرکت های خودرو سازی ایران می باشد. محصولات این شرکت شامل دو دسته زیر می باشد:

محصولات ام وی ام

ایکس۲۲،  ایکس۲۲پرو،  ایکس۳۳، ایکس۵۵.آریزو۵،  آریزو۶.  تیگو۵،  تیگو۷.

محصولات فونیکس

تیگو۸ پرو، تیگو۷ پرو، آریزو۶ پرو، فونیکس اف ایکس، تیگو ۸ پرو مکس

مدیران خودرو نمایندگی های بسیاری در کشور دارد.نمایندگی ۴۰۱ ستوده، فروش نقدی و اقساطی محصولات این شرکت را فراهم نموده.مشتریان می توانند با مراجعه به شعب، از خرید نقدی و اقساطی بهره مند شوند. همچنین با مراجعه به صفحه ثبت نام آنلاین از شرایط فروش ویژه بهره مند شوند.

شرایط ویژه تیگو ۸ پرو مکس  ( TIGGO 8 PRO MAX IE)

شرایط فروش تیگو۸پرو هیبرید (TIGGO8 PRO E PLUS)

به زودی

شرایط فروش فونیکس اف ایکس FX

شرایط فروش تیگو۷ پرو مکس(TIGGO 7 PRO MAX)

به زودی

شرایط ویژه مدیران خودرو آریزو ۶ پرو (ARRIZO 6 PRO)

شرایط فروش آریزو ۶ جی تی (ARRIZO 6 GT)

(به زودی)

شرایط فروش آریزو ۵ FL

شرایط ویژه مدیران خودرو آریزو ۵ اف ل (ARRIZO 5 FL)

مدیران خودرو

شرایط فروش تیگو۵ (TIGGO5)

توقف تولید

مدیران خودرو

شرایط فروش ام وی ام ۳۱۵(MVM 315)

توقف تولید

مدیران خودرو

شرایط فروش ام وی ام ایکس ۲۲ (MVM X22)

مدیران خودرو

شرایط فروش ام وی ام ایکس ۳۳ (MVM X33)

مدیران خودرو

شرایط فروش ام وی ام ایکس ۵۵ (MVM X55)

توقف تولید

ثبت نام مدیران خودرو

ثبت نام خودرو های مدیران خودرو در نمایندگی ۴۰۱ ستوده انجام می شود.مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی،به خرید خودرو مورد نظر بپردازند.همچنین این شرکت محصولات ام وی ام و فونیکس را به صورت اقساطی به فروش می رساند.اقساط محصولات ۱۲ تا ۶۰ ماهه می باشد.قیمت محصولات با توجه به نوع خودرو متفاوت است.مشتریان می توانند با ورود به صفحه خودرو مورد نظر، از قیمت آن اطلاع یابند.همچنین با دانلود کاتالوگ، از موارد فنی و آپشن ها اطلاع یابند.نمایندگی ۴۰۱ ستوده دارای ۴ شعبه فعال می باشد.مشتریان می توانند با مراجعه به شعبات فروش به ثبت نام خودرو بپردازند.

شرایط فروش مدیران خودرو

مدیران خودرو از بزرگترین شرکت های تولید خودرو می باشد.محصولات ام وی ام و  فونیکس از محصولات این شرکت می باشد. بهترین شرایط را ارائه می دهد.این شرکت شرایط فروش نقد و اقساط را برای خریداران ارائه می نماید.شرایط  به صورت جدول اقساط برای مشتریان اعلام می گردد.مدیران خودرو شرایط مختلفی برای خریداران ارائه می هد.تا مشتریان بتوانند خودروی مناسب خود را انتخاب نمایند.محصولات ام وی ام تنوع بالایی دارد.محصولات به صورت سواری،نیمه شاسی و شاسی بلند عرضه می گردد.

محصولات مدیران خودرو

خودروهای ام وی ام

شامل :مدل های ام وی ام ۳۱۵، ایکس ۲۲،ایکس۲۲پرو.

ایکس۳۳ و ایکس۵۵پرو است.

این خودرو ها شرایط اقساطی ا تا ۵ سال را دارند.این شرکت با شرایط مناسب ثبت نام را برای خریداران آسان گردیده.

خودرو های فونیکس

خودرو های فونیکس شامل تیگو ۸ پرو،تیگو۷پرو و آریزو۶پرو می باشد.این محصولات لوکس و جدید این شرکت می باشد.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو

مدیران خودرو با شرایط آسان توان خرید را برای همگان فراهم نموده.این شرکت اقساط ۵ ساله را برای مشتریان ارائه می دهد.خریداران با حداقل مدارک ابتدا بیعانه پرداخت نموده. ثبت نام آن ها انجام می شود.پیش پرداخت از حداقل ۳۰ درصد به بالا پرداخت گردیده. مابقی را به صورت اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماه پرداخت می نمایند.خریداران پس از ثبت نام تا ۳۰ روز خودروی خود را تحویل می گیرند.محصولات ام وی ام و فونیکس با کیفیت و استاندارد های جهانی  می باشد. خودروها از ایمنی بالا برخوردارند.محصولات با گارانتی معتبر ۵ تا ۷ ساله در اختیار خریداران قرار می گیرد.شرایط فروش از طریق سایت ها اعلام می شود.

مدیران خودرو

انواع محصولات ام وی ام

محصولات ام وی ام در مدل های متفاوت عرضه می گردد.خودروها به صورت سواری، نیمه شاسی، و شاسی بلند به فروش می رسد.در ادامه به انواع مدل های ام وی ام می پردازیم.

ام وی ام ایکس ۲۲

یک خودرو اسپرت و جوان پسند می باشد. ظاهری زیبا و آپشن های مناسب را داراست.می توان آن را یک خودروی اقتصادی معرفی نمود.خودروها توجه همگان خصوصا خانم ها قرار گرفته است. این خودرو با توجه به امکانات قیمت مناسبی نسبت به هم رده های خود دارد.برای این خودرو شرایط مناسبی اعلام شده.همچنین خدمات پس از فروش و سرویس رایگان دارد.

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو

اولین پرو مدیران خودرو نسخه پیشرفته مدل قبل است.که امکانات و آبشن های بیشتری را داراست.تغییراتی در نسخه بهبود یافته نسبت به قبل به چشم می خورد.این تغییرات در موتور، گیربکس و ظاهر می باشد.این مدل هم مانند سایر مدل ها شرایط فروش متفاوتی دارد.با توجه به قیمت اقتصادی، یکی از پر فروش ترین خودرو ها است.

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو

ایکس ۵۵ پرو برای علاقه مندان به خودرو های شاسی بلند است. با قیمتی مناسب و امکانات رفاهی عالی می باشد. این خودرو ۴ سال ضمانت و ۳ سال سرویس رایگان دارد.طراحی ایکس ۵۵ پرو بر اساس استاندارد های جهانی است. این خودرو نسبت به مدل قبل تغییرات قابل توجهی داشته.نسخه ارتقا یافته مدل قبلی می باشد.ارزان ترین شاسی بلند مدیران خودرو است.ظاهری اسپرت و آپشن ها باعث جذابیت این خودرو شده.

تیگو ۷

یکی دیگر از شاسی بلند های ام وی ام است.قیمت ارزان تر نسبت به مدل پرو دارد.از خودرو های محبوب ام وی ام است.همانند مدل های دیگر شرایط ۱ تا ۵ ساله را داراست.یکی از پر فروش ترین های ام وی ام می باشد.

انواع محصولات فونیکس

از محصولات جدید و لوکس این شرکت است.به تازگی وارد بازار شده است.این محصولات از استقبال بالایی بهره مند شده است.محصولات با شرایط اقساطی به فروش می رسد.این محصولات از تکنولوژی روز دنیا بهره می برند.آپشن های کاربردی از تغییرات دیگر این محصولات است.

تیگو ۷ پرو

نسخه پیشرفته تر مدل قبلی است.آپشن های متفاوت و کامل تری را داراست.ظاهر زیباتری از مدل قبلی دارد.رانندگی لذت بخش را فراهم نموده.طراحی خودرو بسیار مدرن تر شده.یکی از پر فروش ترین های فونیکس است.

مدیران خودرو