ایکس ۵۵ پرو

ایکس 55 پرو

EXTERIOR DESIGN

طراحی بیرونی

طراحی ایکس ۵۵ پرو بر اساس آخرین استانداردهای جهانی صورت گرفته است. استفاده از جلو پنجره ماتریسی طرح کهکشانی، پیش از هر چیز، جلب توجه می کند. چراغ های جلو از نوع هالوژنی در نسل قبل، به نمونه LED تغییر پیدا کرده اند. فرم طراحی سپر جلو هم به کلی عوض شده و اینک ظاهر اسپرت تری دارد. دی لایت های به کار رفته در کناره های سپر، چهره خودرو را مدرن تر نشان می دهند. از نکات بارز در طراحی ظاهری ایکس ۵۵ پرو، استفاده از قطعات تزئینی قرمز رنگ در نقاط مختلف بدنه است که جلوه اسپرت به ظاهر این کراس اوور می بخشد.طرح جدید رینگ های ۱۷ اینچی نیز بیشتر با ماهیت این خودرو همخوانی دارد. در نمای عقب شاهد همان چراغ های سه بعدی دوست داشتنی هستیم و نصب باله اسپرت و دیفیوزر هم به جذاب تر شدن این بخش، کمک شایانی کرده است.

INTERIOR DESIGN

طراحی داخلی

ام وی ام ایکس ۵۵ پرو ترکیبی از طراحی اسپرت، مشخصات فنی و دینامیکی قابل توجه و سواری لذت بخش است. امکانات رفاهی و ایمنی در نظر گرفته شده برای ایکس ۵۵ پرو می تواند رضایت هر خریداری را جلب کند. ایکس ۵۵ پرو خودرویی است که همزمان با ارائه لذت سواری یک کراس اوور، ابعاد جمع و جوری دارد و برای تردد در مسیرهای شهری نیز بسیار کارآمد است. ایکس ۵۵ پرو آمده است تا طعم جدیدی از تجربه رانندگی اسپرت را در اختیار مشتریان بگذارد.

ایکس 55 پرو

گیربکس

گیربکس استفاده شده در ام وی ام ایکس ۵۵ پرو از نوع ۹ سرعته CVT است که هماهنگی بیشتری با پیشرانه توربو شارژ دارد. این گیربکس که جدیدترین نسل از جعبه دنده های CVT محسوب می شود، مصرف سوخت پایین تری را برای خودرو به ارمغان می آورد. شیفتر گیربکس یا همان دسته دنده هم به سبک بیشتر خودروهای امروزی، از نوع الکترونیکی است که کاربری آسان تر و جذابیت بیشتر را برای راننده به ارمغان می آورد. قابلیت تعویض دستی دنده ها یا تیپ ترونیک نیز در ایکس ۵۵ پرو فراهم شده است تا امکان شتاب گیری بهتر را در مواقع ضروری، فراهم کند.

ایکس 55 پرو

سیستم نور پردازی

سیستم نور پردازی داخلی (AMBIENT LIGHT) از دیگر جذابیت های کابین ام وی ام ایکس ۵۵ پرو است. این سیستم با امکان انتخاب ۷ رنگ مختلف برای نور پردازی، فضایی جذاب و متفاوت در تاریکی شب به اتاق خودرو می دهد. علاوه بر حالت استاندارد نور پردازی، امکان تنظیم بر اساس موزیک در حال پخش به شکل رقص نور و یا تنظیم بر پایه حالت رانندگی هم وجود دارد.

ایکس 55 پرو

TECH

پنل تهویه

سیستم تهویه ایکس ۵۵ پرو از نوع دیجیتال تک کاناله است. پنل تنظیمات سیستم تهویه بر خلاف نسل قبل، به شکل دکمه های لمسی درآمده که ظاهر مدرن تری دارد. استفاده از فیلتر تصفیه هوای PM 2.5 در ایکس ۵۵ پرو سبب شده که کیفیت هوای کابین افزایش یابد و از ورود ذرات معلق و آلایندگی های موجود در هوا به اتاق خودرو، جلوگیری شود.

ایکس 55 پرو

مانیتور

مانیتور مولتی مدیای ۱۰.۲۵ اینچی ام وی ام ایکس ۵۵ پرو، افزون بر وضوح تصویر بالا (۷۲۰*۱۹۲۰)، قابلیت ها و امکانات بسیاری در اختیار سرنشینان می گذارد. سیستم مسیر یاب ماهواره ای آفلاین (نویگیشن) به طور استاندارد در ایکس ۵۵ پرو تعبیه شده است. سیستم اشتراک محتوای تلفن همراه با نمایشگر (MIROR LINK) هم با آخرین ورژن در ایکس ۵۵ پرو وجود دارد. تصویر دوربین های دید عقب و دید ۳۶۰ درجه که با بالاترین کیفیت بر روی مانیتور مرکزی به نمایش در می آید، پارک کردن خودرو را در معابر شهری، راحت تر می کند.

ایکس 55 پرو

صفحه نمایش ۷ اینچی

صفحه نمایش ۷ اینچی می تواند عملکردهای چند رسانه ای، ارتباطات، هشدار رانندگی، اطلاعات رانندگی، اطلاعات هشدار، تنظیمات و غیره را درک کند.

ایکس 55 پرو