نمایندگی مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱

نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده

نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده یکی از نمایندگان اصلی محصولات مدیران خودرو و فونیکس می باشد.نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده محصولات خودرو های ام وی ام MVM و فونیکس FOWNIX را  به مشتریان خود ارائه می دهد.مشتریان می توانند با اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماه خودروی خود را تهیه نمایند. همچنین خودرو های  TIGGO 5, MVM X22 بیشترین فروش را داشته است.

نمایندگی مدیران خودرو کد 401
نمایندگی مدیران خودرو کد 401

شرکت مدیران خودرو

مدیران خودرو شرکت خودرویی ایرانی می باشد. این شرکت در شهر بم از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت مدیران خودرو فعالیت خود را در زمینه مونتاژ محصولات شرکت خودرو سازی چری ارائه می نماید.خودرو های این شرکت در دو دسته ام وی ام (MVM) و فونیکس (FONIX) ارائه می شود. خودرو های MVM  شامل  X22 ,X33,315,110 می باشد. خودرو های چری (CHERY) شامل خودرو های آریزو ۵ ، تیگو۵ و تیگو۷ می باشد.مدیران خودرو بیش از ۱۴۰ نمایندگی در سراسر کشور ارائه نموده است.نمایندگی مدیران خودرو کد۴۰۱ یکی از بزرگترین نمایندگان فروش این شرکت می باشد.

شرکت چری

یک شرکت تولید کننده مستقل خودرو در چین می باشد. شرکت چری محصولات خود را به ۸۰ کشور جهان صادر می کند.محصولات این شرکت شامل برند های Fulwin، QQ، Eastar، Tiggo  و Arrizo می باشد.  این شرکت روز به روز به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. بیش از چهارو نیم ملیون خودرو را به فروش رسانده است.بیش از یک ملیون این خودروها صادرات می باشد.همچنین این شرکت در زمینه فروش از رقبای خود در چین برتر می باشد.چری از بزرگترین شرکت های بین المللی تولید کننده خودرو در کشور چین می باشد.

نمایندگی مدیران خودرو کد 401
نمایندگی مدیران خودرو کد 401

شرایط فروش

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده یا از طریق وب سایت به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند.این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می نماید.همچنین مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش بهره مند شوند.  خودرو های فونیکس تا ۵ سال حاوی سرویس می باشند.خودرو های ام وی ام تا ۳ سال از خدمات پس از فروش بهره مند شوند.

مشتریان می توانند با ثبت نام اینترنتی از شرایط ویژه فروش بهره مند شوند.

نمایندگی مدیران خودرو کد 401