ARRIZO-6

ویژگی ها

آریزو6

ویژگی ها

اسپرت، به روز و جوان پسند

فناوری هوشمند روز دنیا

حافظ امنیت شما

طراحی خارجی

آریزو6

چراغ های عقب ماتریس شکل

چراغ های عقب ماتریش شکل با نور LED به خوبی با نوار کرومی شکلی که از میان آن گذشته سازگاری یافته است. این شکل طراحی نه تنها چشم بیننده را نوازش می دهد، بلکه با نمای جلویی خودرو نیز در هماهنگی کامل قرار دارد.

آریزو 6

مانیتور ۹ اینچی لمسی

سیستم صوتی و تصویری به همراه مانیتور ۹ اینچی و مجهز به USB، مجهز به سیستم مکان یاب. دارای ۶ بلندگو استریو به همراه SUBVOOFER

آریزو6

جلو پنجره مشبک

جلوه پنجره مشبک با طرح کرومی مورب به همراه چراغ های طرح جدید و دی لایت های بزرگ، زیبایی بصری قسمت جلویی این خودرو را دوچندان کرده است.

طراحی داخلی

آریزو6

پانل مرکزی

پانل مرکزی با سبک طراحی Bauhaus آلمانی ترکیب زیبایی از سادگی و توازن را ایجاد کرده است. پانل مرکزی با طرح یخی از بافت های ریز و نرمی تشکیل شده است.

رنگ آبی یخی داخل کابین

داخل کابین خودرو به رنگ آبی یخی روشن می شود که حس فناوری به روز و هوشمند را القا می کند.

فضای جادار و راحت

کابین آریزو ۶ دارای ابعاد کلی ۴۷۱۰mm*1725mm*1490mm می باشد که در میان خودروهای هم رده خود سرآمد بوده و فضای پای ۹۳۰ میلیمتری در اختیار سرنشینان عقب خودرو قرار می دهد. این باعث می شود سرنشینان خودرو از یک سواری راحت و ذلنشین برخودار گردند.

کارایی و راندمان

موتور ۱.۵ لیتری توربو با کارایی بالا

موتو آریزو ۶ دارای بازده گرمایی تا حد ۳۷.۱ درصد و حداکثر قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر می باشد. با بکارگیری فناوری های پیشرفته در موتور این خودرو، شتاب آن تا ۳۵ درصد افزایش یافته و مصرف آن تا ۶.۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش یافته است که شما را قادر می سازد بدون نگرانی بابت مصرف سوخت از رانندگی در دور موتور بالا لذت ببرید.

جدیدترین جعبه دنده CVT 9 سرعته با راندمان بالا

نسل جدید گیربکس CVT 9 سرعته در آریزو ۶ دارای حداکثر گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر و راندمان انتقال ۹۲.۵ درصد می باشد. حالت دنده دستی نیز حسی مشابه دنده های دستی ۹ حالته در اختیاز شما قرار می دهد و از انجاکه در هماهنگی کامل با پیشرانه خودرو قرار دارد حداکثر راندمان و توان خروجی و تغییر دنده نرم را در کنار مصرف سوخت بهینه ممکن می سازد.

سیستم تعلیق ساخت بنتلر آلمان

در آریزو ۶ از یک شاسی قوی با راندمان بالا بهره گرفته شده که رانندگی را عاری از هرگونه تکان و لرزش ساخته و قدرت مانور با این خودرو را حتی در شرایط نامساعد جوی (باد یا باران) به شکل مطمین افزایش می دهد.